w poszukiwaniu niestandardowych form komunikacji marketingowej

Kreatywne alkohole

Kreatywne alkohole

Działania trade marketingowe w kategorii alkoholi uważam za jedne z najbardziej kreatywnych na rynku. Dlatego też bardzo lubię odwiedzać alejki z alkoholem i poszukiwać niestandardowych (moim zdaniem) rozwiązań, czasami natomiast kreatywność jest na tyle duża, że wychodzi poza alejkę i wita nas praktycznie w wejściu do sklepu… Tak było w przypadku ekspozycji w Carrefour, obok której przejść obojętnie się nie dało… Bar, lada, fotel, stolik – to wszystko tworzy klimat klubu i faktycznie tylko barmana brakuje 😉 Brawa dla Wyborowa Pernod Ricard!
Carrefou_Reduta- Wyborowa-niestandardy.comFot.: własne

W ostatnim czasie spotkałam również inne ciekawe ekspozycje jak drzewo pełne Żubrówki 😉 o którym pisałam tutaj:
http://www.niestandardy.pl/2019/01/18/uwazaj-na-drzewo/  czy ażurowa konstrukcja na wino, która zdecydowanie wyróżniała się na tle innych ekspozytorów.

niestandardy-carrefour-Żubrówka-alkohol-POS

Fot.: własne

wizno-posm-niestandardy.cpm

Fot.: własne

Inne, które zwróciły moja uwagę to te, których wspólnym mianownikiem jest beczka.  Drewno + metal = elegancko i premium.

Jack

Fot.: własne

A tutaj urzekły mnie macki 🙂

niestandardy.com
Fot.: własne


Related Posts

Na czym się wzrok zatrzymał? POPAI Awards 2018

Na czym się wzrok zatrzymał? POPAI Awards 2018

Point of Purchase Advertising International (POPAI) to organizacja zrzeszająca firmy zajmujące się marketingiem w punkcie sprzedaży. POPAI posiada oddziały w różnych krajach, w tym również w Polsce, a zajmuje się badaniami oraz procesami shopper marketingu. Co rok przyznaje nagrody w kilkudziesięciu kategoriach wśród materiałów wspierających […]

Gwiazdy POS 2018

Gwiazdy POS 2018

Podczas ostatnich targów FestiwalMarketingu.pl w ramach konkursu POS Stars 2018 organizowanego przez OOH magazine wybrano najlepsze POS-y. Głosowano na materiały POS w kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol i Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Displaye kartonowe, Displaye naladowe, Motoryzacja, Digital POS, Design roku, Przemysł, Farmacja, POS event, Kids, Rozrywka […]Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.