w poszukiwaniu niestandardowych form komunikacji marketingowej

O mnie

Nazywam się Ula Sawicka. Niestandardy chodzą za mną już od lat, a dokładnie od momentu kiedy trafiłam na hatalska.com, bloga Natalii Hatalskiej, którą od tamtej pory uwielbiam nieustannie. (A może niestandardy siedziały mi w głowie już w liceum, kiedy “wytapetowałam” sobie ścianę pokoju biało-czarnymi stronami z amerykańskiego  Vogue’a? A skąd ja właściwie miałam wtedy Vogue’a ;)?)

Promocją interesowałam się chyba od zawsze, ale nie mówię tu o promocji w sklepie typu “Kup dwie pasty do zębów – trzecią dostaniesz gratis”, tylko o szerszym tego słowa znaczeniu 🙂 W międzyczasie na studiach z marketingu, reklamy czy nowoczesnej promocji poznałam jeszcze więcej ciekawych zagadnień jak np. psychologia zachowań konsumenta czy też badania neuromarketingowe.

Zawodowo od lat zajmuję się trade marketingiem, czyli myślę, co zrobić, żeby zwrócić uwagę klienta na konkretną markę 🙂

Wszelkie pytania, sugestie i propozycje współpracy proszę kierować na: ureluga@gmail.com

 

Kolejna moja pasja to papierowe dekoracje <3 Odkryłam ją ponad rok temu, kiedy to postanowiłam stworzyć kreatywny prezent na bliskiej znajomej. I tak powstały pierwsze papierowe kwiaty. a w zasadzie cała ścianka z kwiatami. Potem doszła krepina i zaczęły powstawać bukiety. Z papieru i bibuły można dosłownie zrobić wszystko i tym samym moja kreatywna część duszy cieszy się jak dziecko.

Wszelkie zapytania o kwiaty i papierowe dekoracje proszę kierować na: ureluga@gmail.com
Zapraszam również na mój profil na IG: https://www.instagram.com/projekt_papier/